קרין
המאגר
מאגר קריינים איכותיים במחירים אטרקטיבים
להזמנות חייגו:
072-3385881

קריינות מקצועית

 קריינות מכל סוג במחירים מיוחדים – לחצו כאן 

 

 

מחפשים קריינות מקצועית? הגעתם למקום הנכון! 
רוצים לשפר את העסק שלכם? להתנהל בצורה מקצועית מול הלקוחות שלכם? – קריינות מקצועית זה אנחנו.

קריינות מקצועית – מה נוכל להציע?
*הזמנה מיידית של קריינות ללא תקופת המתנה.
*ניסיון עשיר בהקלטת קריינות לעסקים מובילים בארץ.
*הקלטה איכותית ורמת ביצוע מקצועית.
*שירות ברמה הגבוהה ביותר.
*מאגר קולות במגוון שפות וסגנונות בהתאם לבחירתכם.

קריינות מקצועית מבצעים רק אצל חברה מקצועית – מדוע?
קריינות מקצועית הינה חלק בלתי נפרד מהעסק שלכם, החלק שיוביל אתכם להצלחה. הפרטים הקטנים שאתם חושבים שאולי איש לא שם לב אליהם, כמו צליל המתנה עם פרסומת העסק, הקלטה למרכזיה הטלפונית שלכם בעסק או בטלפון הפרטי של המנהל או העובדים הבכירים וכו'.כאשר אתם משלבים קריינות מקצועית בעסק שלכם הדבר יגרום ללקוחות שלכם להתייחס ברצינות ובמקצועיות לעסק שהם פונים, אם זה בפניה הראשונה או בהמשך תהליך השירות ללקוח. קריינות מקצועית משמשת גם כקול מנחה בסרטוני תדמית, סרטוני שיווק, מצגות לאירועי חברה או להדרכה .
כאשר ברצונכם להעניק רשמיות ולשדר יוקרה ללקוחותיכם אשר יצפו בסרטוני התדמית או המצגות קריינות מקצועית זו הדרך. קריינות מקצועית לא רק תגרום לעסק שלכם להצטייר כיוקרתי יותר, אלא גם תוכיח בשטח ותצביע על הגדלת אחוזי המכירות או פניות הלקוחות לעסק שלכם. כאשר הלקוחות נתקלים בקול נעים, שמעביר להם את כל האינפורמציה הדרושה, קריינות מקצועית היא מובילת השינוי. חברה מקצועית בתהליך זה תבטיח לכם את האיכות המקסימלית – קול מתאים לתפקיד ולסוג העסק שלכם, בווליום הנכון ובדרך הנכונה ביותר על מנת לגשת לאותו ז'אנר של לקוחות אשר הנכם רוצה לפנות. לא פעם שמענו אנשים שמקליטים לעצמם פתיח לתא הקולי, או מחליטים לחסוך בהשקעה על קריינות מקצועית, ואכן ניתן לחוש בהבדל המשמעותי בין השניים גם באחוזי המכירה וגם בתגובות המתקבלות מלקוחות, צורת הגישה של הלקוח לנציגים כאשר הם עונים לאחר המתנה. קריינות מקצועית היא חלק בלתי נפרד מההתפתחות שלכם וייתן לכם כמנהלים את השקט הנפשי לדעת שהגעתם למקום שהנכם שואפים להגיע. השינוי שיוביל אתכם קדימה, הפנים שלכם והרושם הראשוני אותו תשאירו בעיניי לקוחותיכם. 
 
קריינות מקצועית, למה דווקא אנחנו?
בראש ובראשונה – האיכות. אנו מחויבים להעניק לכם קריינות מקצועית ללא פשרות המתבצעת ע"י מיטב הקריינים והקרייניות בארץ.הצוות המקצועי שלנו ילווה אתכם החל מכתיבת המלל הרצוי עבור הקריינות ועד לקבלת המוצר המוגמר . הסטודיו שלנו מבטיח קריינות מקצועית במינימום זמן, כאנשי עסקים כולנו יודעים כמה יעילות ואפקטיביות חשובים. עבודה יעילה ,מהירה וללא פשרות עד לסיום התהליך. קריינות מקצועית יכולה להיות נעימה, מרגיעה, ומצד שני אסרטיבית או שיווקית. אנשי המקצוע שלנו יתאימו את הקריין או הקריינית האידיאליים עבורכם כך שהמסר יעבור ללקוח בהתאם.  
כל יום שעובר בעסק שלכם ללא קריינות מקצועית גורם לכם להפסיד לקוחות פוטנציאליים וכך גם לנו – דרככם. האינטרס שלנו משותף- אנחנו דואגים להצלחה שלכם וכך כלקוחות מרוצים תוכלו להמשיך לדרוש את שירותינו גם בעתיד. תעזרו לנו לעזור לכם!
הזמינו קריינות מקצועית ותוכלו להנות מלקוחות רגועים יותר, פניות מרובות יותר וכמובן מהעלאת אחוזי המכירות.
 
קריינות מקצועית מתבצעת במקום מקצועי!
חייגו עכשיו על מנת לקבל ייעוץ חינם עם הצוות המקצועי שלנו בטלפון 072-3385881.

 

 

קריינות מקצועית     קריינות מקצועית     קריינות מקצועית