קרין
המאגר
מאגר קריינים איכותיים במחירים אטרקטיבים
להזמנות חייגו:
072-3385881

ג’ינגלים, ג’ינגל

  קריינות מכל סוג במחירים מיוחדים – לחצו כאן 

 

 

מחפשים ג'ינגלים או ג'ינגל? מצאתם! 
אנו נפיק עבורכם כל ג'ינגל שתרצו, בין אם לפרסומת או ג'ינגלים אשר יקדמו את פניהם של לקוחותיך ויעניק להם את ההכוונה הדרושה ואת המענה לכל שאלותיהם.

 

 

ג'ינגלים – נקודות חשובות אצלנו בסטודיו לכל ג'ינגל לעומת שאר העסקים בתחום:

*השירות שלנו הינו מהיר, קבלת עבודה מהירה וכך גם סיום העבודה.

*ניסיון שירות טוב מתחיל מניסיון טוב, ניסיון אשר זכינו בו ביושר מתוך שנים של עבודה מתמדת.

*בצוות איכותי וגם בהקלטה ורמות ביצוע איכותיים וברמות גבוהות.

*שירות נעים בכדי לעזור לך בהכוונה הנכונה ובפתרון בעיותייך.

*במחירים אטרקטיביים והוגנים לשירות איכותי, מהיר.

*ניסיון רב בעולם הרדיו מה שרלוונטי ביותר כאשר מקליטים ג'ינגל.

 

ג'ינגלים, מה זה ג'ינגל ומה מטרתו בעסק שלך. 
ג'ינגלים בהסבר פשוט זה לקיחת חלק משיר מוקלט, או הקלטת שיר מיוחד, או כל קטע ספציפי אחר בהתאם למטרות ולרצונות מנהל הפרסום או העסק, אשר בשיר קצר זה ייעודו להעביר מסר קצר לציבור הצופים או המאזינים אשר מתעניינים במוצר אשר ברצוננו לשווק. ג'ינגלים מוצבים כחלק מעקרונות הפרסום כאשר ישנו שימוש בין היתר בחושי האדם, השימוש נעשה לרוב דווקא בחוש הראיה וחוש השמיעה. אך ישנו דבר נוסף אשר הינו המטרה שלך, וזה קליטה של נקודת תפיסת המחשבה. ונסביר, ג'ינגלים יכולים להשפיע על המוח בדרך זו, כאשר המוח שומע צלילים אנו יכולים להגיב לכך בצורות שונות, צלילים מתוחים יגרמו לנו להיות לחוצים בדיוק כמו בסרטי אימה, אך מנגינות מרגשות יכולות לגרום לנו להזיל דמעה, וכך גם מגיע הצחוק מאותם הצלילים. ג'ינגלים בנויים תוך מחשבה כיצד לגרום ללקוחות שלך להיות רגועים יותר אפילו עוד לפני השיחה עם נציגי השירות, ומעבר לכך גם עליה באחוזי המכירות ללקוחות, זו ההשפעה של ג'ינגל. ג'ינגלים מקצועיים אמורים להעניק לעסק שלך את הביטחון שהלקוחות אשר ממתינים למענה , יוכלו להמתין ברוגע ואף לשמוע שיר נחמד, אשר ינעים את זמנם ולא להיות לחוצים בהמתנה תחת צליל החיוג הרגיל, ומעבר לכך – ג'ינגל מטרותיו לטשטש את זמן ההמתנה, כאשר אנו שומעים צליל חיוג רגיל, הסיכוי שננתק מהר מאוד גבוה, אך כאשר ישנו שיר, אז הזמנים משתנים ואנו לא יכולים לעמוד במדויק את זמן ההמתנה אשר אנו מחכים על הקו.

 

 

ג'ינגלים או ג'ינגל – שירותי צוות הסטודיו הינם המתקדמים ביותר בשוק, מה המטרות אשר בפנינו.
מטרותינו כחברה היא ליצור ג'ינגלים אשר עומדים בסטנדרט מתקדם שהשוק הציב, אנו יודעים שמטרותינו הינה לקדם עסקים ולתת להם את הכוח לשנות ולהגדיל את קהל לקוחותיהם, ג'ינגלים מקצועיים אשר יוכלו לקדם את העסק אשר עומד בפנינו וביקש את שירותנו הינם המטרה העיקרית בנושא. אם לא נקדם את לקוחותינו לא נוכל להתמודד עם השוק בצורה נכונה היות והלקוחות רוצים להתקדם, חברה אשר לא תקדם אותם, ושירותיה לא יועילו תאלץ להפסיד לקוחות ולכן בראש ובראשונה מטרתנו היא קידום העסק שלך, אנו יודעים שיצירת ג'ינגל לעסק שלך, למרכזיה, לשיחות הטלפון הינם תהליך מאוד חשוב בהתפתחות העסקית ונשרת אותך בנאמנות יתרה על כל נושא אשר יידרש. שירותי צוות הסטודיו הינם ממתקדמי השוק, אנו העמדנו לנכון שעל מנת להגיע לנקודה גבוהה בשירות אזי צריך לעמוד צוות מקצועי ושירותי אשר ינחה אותך בכל הדרך ויתמוך בך בכל צעד אשר ברצונך לעשות, לעיתים אנו כלקוחות נתקלים בבעיות אשר ברצוננו שאדם מומחה אשר יודע לפתור בעיות אלו יגיש לנו את ידו, וזה מטרתנו. אנשי צוות מקצועיים אשר עומדים לשרותיך בכל עת. היות ואנו יודעים שיצירת ג'ינגל יכולה לקדם את העסק שלך, אנו מציעים שירות מהיר, וקבלת עבודה מידית להקלטת ג'ינגלים. בנוסף לכך הדבר החשוב ביותר אשר עומד בפנינו זה המחיר. יצירת מחירים הוגנים תוך שמירה על איכות ורמות ביצוע גבוהות, דבר אשר יגרום לך לראות את התוצאות כבר בשבוע הראשון.

 

 

ג'ינגלים או ג'ינגל עם קריינות מקצועית, פתרון משמעותי לשיווק העסק שלך ולקידומו. גינגל מוצלח יעניק לך תוצאות רצויות כבר מהשבוע הראשון. אנו עומדים לשירותך בכל עת לייעוץ והכוונה בבחירת ג'ינגל ויצירתו עד לביצוע מושלם. חייג עכשיו 072-3385881.

 

 

ג'ינגל     ג'ינגל     ג'ינגל מקצועי